| anonim_4396 a întrebat:

am instalat aseara windows 8 Pro 64bit,am descarcat driverele cu Driver Easy si nu-mi merge sunetul, HELP!

2 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Teoretic dupa ce instalezi windows 8 toate drivere se instaleaza automat prin windows update. Eu zic sa il mai instalezi odata si sa il lasi sa isi faca update-urile

| Tagaso a răspuns:

Te duci la Sound>Speakers>Proprertys>Enable. Dacă nu merge, dezactivează dispozitivul, după care îl activezi din nou, dai depanare probleme sunet