| Nistor-Rosca_Claudio_2000 a întrebat:

am intrat pe omegle pt android pe modul spy si acolo am cunoscut o fata la care i-am zis prenumele meu si orasul in care locuiesc dar apoi am avut o presimtire ca am zis prea mult despremine si ca asi putea fi atacat apoi pe strada chiar daca spunea ca e din Arad.Ce mi s-ar putea intampla daca nu era o fata ci un bolnav care putea sa imi afle si adresa unde locuiesc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranoia.
Stai linistit, nu vei pati nimic.

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

@.@
Asta e o intrebare pe bune? Daca te ataca vanzatoarea de la magazinul de unde iti cumperi cola? Dar femeia de serviciu de la scoala? Sau poate ca vecinul de la 5?