| gaby_2978 a întrebat:

am luat si eu un steam acum 2 zile si imi face figuri mi se blocheaza 3 4 5 sec, imi merge greu mousul ( nu e de la sensibilitate), dar in alt cs normal imi merge foarte bine. Din ce cauza? Dau funda daca ma ajutati...

2 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Te-ai dus la optiuni sa setezi sensibilitatea ca la cs normal?, ai uitat ca setarile sunt default la cs din steam?winking

| alin567 a răspuns:

E de la cs-ul respectiv, steam merge perfect pe cs 1.6 original!