| atomx560 a întrebat:

am nevoie de mare ajutor.cine imi poate spune un program cu care pot edita videoclipurile(nu Sony vegas pro 11 sau nu stiu cat)pentru windows xp(da stiu ii de caca)...mersi anticipat...

P.S. dau funda +vot

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Movie Maker
Photoshop CS5

| dannyel86 a răspuns:

Movie Maker2, Wax 2.0., Video Edit Magic, Pinnacle Studio, Photodex. Primele 2 sunt gratuite, celelalte nu.

| tembelizor a răspuns:

Cyberlink Power Director 7/8,
Adobe Premiere Elements sau daca vrei ceva mai complex Adobe After Effects

| deliutza10 a răspuns:

Buna! Uite cateva pe care le folosesc eu si sper sa-ti fie de ajutor : Windows Movie Maker, Imovie, Camtasia Studio, Photoshop CS5, Sony Vegas, Picasa, Video Editor, VirtualDub. eu pe astea le folosesc si sunt multumita. Pa, pa. big grin big grin FuNdItSa :* pLs big grin