| E6 a întrebat:

Am nevoie urgent de acest program http://www.youtube.com/watch?v=Y4L2m21P2_w&feature=relat ed

din pacate linkul de la description nu este bun.Va rog sa-mi dati un link ceva de unde-l pot dwonloada fara probleme.Multumesc.

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Iti trebuie bani sa descarci acest programwinking

| SianD a răspuns:

Nu trebuie sa ai incredere in tot ceea ce gasesti pe net, un program nu poate face atat de multe lucruri, acela este suta la suta un virus, 90% din hack-urile lockerz sunt keyloggere, daca descarci unu ti se pot afla toate parolele, te sfatuiesc sa nu incerci