| IncorrectUsername a întrebat:

Am o camera web serioux si nu mai merge,in urma cu o zi mergea,dar acuma vad ca nu mai merge, adica cand o aprind se aprinde beculetul, dar e totul negru...Am incercat sa umblu la ea, dar cand am dat pe focalizare(rotita aceea de la camera) am fortato si mi s-a facut verde din negru(ecranul).Ce ar putea avea? Si da, daca ma intrebati am scapat.o pe jos.laughing
Funda!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Aruncu atunci sau ia-ti alta. Pai si atunci de ce mai pui intrebare. Sa dus obiectivu din ea, adica lupa aceea