| TheCrazyPlayer a întrebat:

Am o intrebare : când intru in steam sa descarc un joc la network usage imi arata ca am 10 mbps si dintr-o data 0 bytes/s, de ce?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Mi se mai intampla si mie o perioada.Iti merge net-ul prost la mine s-a rezolvat in cateva ore, dar daca tot dureaza insemna ca cineva iti da flood sau pur si simplu vorbeste cu operatorii

4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Ai probleme cu, conexiunea la internet...
problema poate sa fie din: fire prost prinse, mufe prost infipte, conectori cocliti, router suprasolicitat (si prost, ca nu face fata), placa de retea e pe duca
ETC.

| EusebiuPWN a răspuns:

Si eu am patit asa o vreme, dar aveam probleme cu net-ul in perioada aia.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Probabil ai probleme cu internet-u.

| George_George_1996 a răspuns:

Probleme cu furnizorul de internet schimba-l!