| saycon a întrebat:

Am o intrebare.Cum se numeste programul care iti arata datele(placa de baza etc...). Incepe cumva cu a. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca te referi la Aida32, il poti descarca si de aici: http://download.cnet.com/AIDA32/3000-2094_4-10129233.html. Succes si numai bine!

7 răspunsuri:
| Fiuryan a răspuns:

Cpu-Z, Everest, Aida, si lista poate continua

| SkyNet01 a răspuns:

Salut, sunt mai multe dar eu folosesc everest

| Tanasescu a răspuns:

Daii click dreapta pe Computerul Meu si apoi dai proprietatiwinking

| dany1219 a răspuns:

Aida sau everest.winking32

| CM7YRE a răspuns:

Everest ii zice daca te referi la el, moricum, sunt multe tongue, si, poti sa te uiti si fara program prin click dreapta, properties intr-un spatiu alb din My computer si in start>run>dxdiag

| dany1219 a răspuns:

Aida32...sau everestwinking

| lucian a răspuns:

Aida 32