| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Am o intrebare, dau funda! happy
Este posibil ca in timpul unui vis tu sa fii constient si sa poti sa interactionezi cu ce se intampla de ex. visezi ca te fugareste unu de iti scapara calcaiele (experienta) desi stiu ca fug, si totul se intampla in mintea mea nu ma opresc sa-l infunt ci fug pana ma trezesc, eu vreau sa stiu daca imi pot controla propriul personaj. gen sa ma pot opri si sa-l infrunt.(P.S. Eu imi amintesc mereu ce visez, nu cu toate detaliile, ci imagini din care pot reconstrui toata actiunea petrecuta) Scuzati categoria si multumesc anticipat pentru raspunsuri

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu am auzit asa ceva. Visurile nu pot fi controlate de tine. E ca un videoclip. privesti clipul/actiunea in cazul tau o visezi.

| Minimalistul a răspuns:

Nici eu nu pot sa controlez ce se intampla in vis. Doar privesc ce se intampla.