| Don714 a întrebat:

am o intrebare de ce nu am sonor la pc numele placi este Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller PCI
am descarcat multe drivere cu numele acesta dar tot nu merge
am incercat si alte drivere dar nu merge va rog spuneti-mi ce pot sa fac. Funda

2 răspunsuri:
| NoName234 a răspuns:

Incearca-l pe asta:
http://www.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=774919
Daca nu merge asta, driver-ul original il gasesti in cd-urile cu drivere ale placii.
Daca nici atunci nu merge cumparati un nou sistem audio(boxe)sau schimba placa (daca te pricepi)
BAFTA!

| raduradu2013 a răspuns:

Cauta pe net driver si scrie placa de sunt exbig grinrivere pentru placa de sunet Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller PCI
pe GOOGLE