| Mortalken a întrebat:

am o intrebare :
De ce pe Windows 8 (8.1), sau 10 imi apare ca am placa video de 1GB si ceva 1GB si 600MB
Dar pe windows 7 si xp, Vista imi apare ca am 220MB
Si la windows 8 10 imi suporta efectele aero dar la 7 VISTA nu.
Apropo am o placa video INTEL GMA900
DAU FUNDA CELUI CARE MA AJUTA

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Probabil pe windows 7, n-ai gasit driverele adecvate. Ca sa-ti mearga efectele aero si toate nebuniile, trebuie sa instalezi driver la placa video.

| Mortalken explică (pentru Ineys):

Salut
Si ai mare dreptate acum mi-am dat seama ca pe windows 8 10 isi la mine la PC isi ia singur driverele chiar daca am net chiar daca nu am.

1 răspuns: