| Casutanta a întrebat:

Am o intrebare de pe 4story EG as vrea sa-l descarc imi iese pana acolo unde dau alow am windows Vista si cand incerc sa-l descarc imi apare ori ca nu l-am descarcat corect ori fisa este corupta deci ce ar trebui sa fac faza cu windous nu stiu cum sa scriu deci n-o luati in seama! ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| 123catalino a răspuns:

Inseamna ca ai virusi si eu aveam asa mi-am schimbat windowu si gt

| supercamila a răspuns:

E foarte posibil sa aiba treaba cu sistemul tau de operare cel mai bine pui windows xp professional si gata