| AndreiN120 a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare despre My Ai robotul dupa snapchat. Pe brainly dau raspunsuri gresite dar da si uneori raspunsuri corecte si ma avertizeaza ca raspund gresit rolling on the floor))) dar ce dracu daca ii zic cat face 400+430 imi da 830? Ce e drept ma ajuta robotul ala la teme si multe pentru altii sau sa rezolvi subiecte. Ori ilegal ori greseste ori nu baga raspunsurile corecte si daca e corect ar trebui lasate sa nu fie sterse ca furs la altii raspunsurile corecte. Care ar fi problema de la My Ai?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.N-am inteles concret ce vrei sa afli. laughing Multe dintre raspunsurile sunt si gresite, da, de aceea trebuie sa iti folosesti tu capul, nu sa astepti mura in gura de la AI.

| AndreiN120 explică (pentru dullcat):

E robot si vreau sa fur raspunsurile. si altii adica adminii cred ca e gresit din punctul meu de vedere eu zic ca e total adevarat.

| AndreiN120 explică (pentru dullcat):

Nu cred ca toate sunt gresite intreaba despre matematica cat face 100+100= si imi da 100. care e gresit? asa si cu o problema. din asta. mai dificila.

| AndreiN120 explică (pentru dullcat):

Scuze am vrut sa iti zic ca imi da 200*