| Adryan28 a întrebat:

Am o intrebare: Oare cati terra are Youtube pentru toate videoclipurlile. Adica unde incape atatea clipuri? Oare are un server de nu stiu cati gb sau terra nu stiu dati-mi o explicatie dau funda big grin

3 răspunsuri:
| VaRogAjutor a răspuns:

Aici vorbim de retele mari cum ar fi: 1. Google 2. YahooMesanger 3. Youtube...
Ele au cele mai multe spati {Gauri negre, adica KB} Ei au sute si mii de fisiere ne doar unu si sa nu uitam ca e retea! Si
un ultimul timp nu prea sau mai pus videoclipuri {anul 2011 a fost cam slabut}{Nu sau pus asa de multe videoclipuri}Nu pot spune cine si cati Kb sunt pe youtube! Dar daca esti asa de curios incearca sa conctactezi reteaua "youtube" inca nu stiu emailul dar cauta si cauta pe youtube! Dar cand voi stii o sa-ti dau de veste ca-n poveste laughing
Bafta!
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde incap atatea.
Youtube nu are un server.
Youtube are cateva sute de servere.

| VlaDtz99 a răspuns:

Nu deoarece nu are rost...pentru ca mereu se incarca un filmulet si daca se acumuleaza un anumit nr de gb sau terra maxim nu mai are rost sa te uiti la cele actuale... fara numarlaughing