| Ionut1001 a întrebat:

am o intrebare, trebuie sa iau si modelul telefonului si firma pentru un cablu de date.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu risti sa nu mearga cablul de date, trebuie sa scoti bateria si sa te uit acolo modelul corect al telefonului tau. Atat.

| Violeta_Negoita_1992 a răspuns:

Nu e neaparat...eu de ex am tel Samsung si merge cablu de date LG daca se potriveste nu are nici o trebuie

| Spamy a răspuns:

Nu in principal e suficient sa stii numele telefonului insa daca stii ce iesire are pentru incarcator poti cere un cablu de data cu acel tip de iesire (ex. micro usb)