| Sergiu639 a întrebat:

am o întrebare Urgență! Am un telefon mai vechi cu poze (importante) căruia i s-a stricat placa de baze mai pot recupera ceva din date(poze, videoclipuri...) Mai am și o tableta în aceeași situație...Va rog e Urgent(Sper sa aveți răspunsuri pozitive!)

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ti-l vede calculatorul, e mult mai ok, si daca se poate face conexiunea prin usb, sa nu fie afectat de "placa de baza stricata". Se poate, dar in functie de cat te costa tu decizi daca il faci sau nu.

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Cauta o firma specializata care se ocupa cu asta, dar poate costa destul de mult. Am vazut ca sunt ceva firme care fac asta.

| Sergiu639 explică (pentru Jameson):

Mulțumesc,o sa mai interesez

| romeo78 a răspuns:

Da, mergi la unul sau mai multe service-uri de telefoane și cere ajutorul. Dar să ai un stick, cd, ceva pe care să ți se poată copia.