| stef112 a întrebat:

am o mare problema care ma framanta. deci cand intru in jocuri (cs, metin, gta) nu imi merge mouseul in combinatie cu tastatura. adica daca tin apsat o tasta mouseul nu mai functioneaza decat daca iau degetul de pe acea tasta...am tastatura pe mufa si mouse pe usb. nu e din cauza mouseului deoarece l-am schimbat si am aceeasi problema...ce pot face?

1 răspuns:
| WPP a răspuns:

Salut, daca ai mouse pe usb incearca sa il schimbi in alt slot usb.