| stef112 a întrebat:

am o mare problema care ma framanta. deci cand intru in jocuri (cs, metin, gta) nu imi merge mouseul in combinatie cu tastatura. adica daca tin apsat o tasta mouseul nu mai functioneaza decat daca iau degetul de pe acea tasta...am tastatura pe mufa si mouse pe usb. nu e din cauza mouseului deoarece l-am schimbat si am aceeasi problema...ce pot face?

3 răspunsuri:
| Ady2098 a răspuns:

Asa face si la mine.scimba tastatura pe usb sau mausul pe mufa ori da reinstalare windows sau reparare

| stef112 explică (pentru Ady2098):

Nu. mersi oricum. era de la alt ceva. am luat un keylogger de pe net si in acelasi timp am devenit si agresor si victima. pana am observat ca imi apare o eroare iar dupa aceea eroare mergea totul ok. am stat mult timp sa ma tgandesc de la ce e si intr-o zi am observat ca in acea eroare scria ce facusem eu pe pc. atunci mi-am dat seama.

| Ady2098 a răspuns (pentru stef112):

Bine ca ai rezolvat.