| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema cu calculatorul.De fiecare data cand dau pe youtube la un videoclip mi se inchide si se deschide la loc sad ...asa ca nu pot vedea videoclipuri sau asculta muzica pe youtube ...plzz cel mai bun raspun. Daau

Răspuns Câştigător
| Georgiaanaa123 a răspuns:

Si mie mi se intampla ai virusi instaleaza-ti Malwarebytes'Anti-Malware e foarte bun funda?

4 răspunsuri:
| Aesir a răspuns:

Incearca alt browser decat cel pe care il ai

| Georgiaanaa123 a răspuns:

Ai virusi instaleaza-ti Malwarebytes'Anti-Malware e foarte bun funda!

Răspuns utilizator avertizat
| Andre_5914 a răspuns:

Reinstaleaza-ti browser-ul sau schimba-l. eu am mozzila firefox si nu am probleme. si google chrome e inca foarte bun