| Cerbul47 a întrebat:

am o problema, acum o saptamana am cumparat castile marvo hg 9018, am instalat totul si o mers ok pana cand am observat ca nu am lumini la telecomanda, dupa acea m-am uitat pe internet sa vad daca ar trebui sa aiba lumini si ar trebui dar cand m-am uitat in setari sau in manual nu am gasit nimic de acele lumini.
Intrebarea este sunt stricate luminile de la telecomanda castilor sau asa sunt modelul din Romania petru ca nu am vazut un rewiew la romani doar la staini?

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Sunt stricate. Trebuie sa se aprinda. Probabil s-a intrerupt undeva firul. Du-le la garantie.

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

O mers ok panja
Nu toate au lumini, M-am uitat si eu la mai multe filmulete, in unele filmulete arar ca ar avea lumini in ate filmulete nu apare nici o lumina

o mers ok panja

| Sekim a răspuns:

Are buton pentru lumini pe telecomanda, langa cel de microfon.