| TaNNNkEr a întrebat:

Salut TPU! Am o problema. am folosit programul Nitro PDF Professional pentru a transforma mai multe documente word intr-un singur pdf. dar este o problema: dupa transformare nu se vad graficele facute cu Plotter si simbolurile din editorul de ecuatii( este o lucrare de grad la matematica). Intrebarea mea acum este de ce nu se vad aceste lucruri. Multumesc anticipatbig grin

Răspuns Câştigător
| Necrophagist a răspuns:

Nu eşti singurul,e prost la imagini şi formule,nu prost de fapt dezastru, e o problema de la ei ca să spun aşa, ultrapdfconverter e popular a fi mai bun.

1 răspuns:
| TaNNNkEr explică:

Ms multbig grin