| WeedSuPerDruGs a întrebat:

Am o problema, cand dau pe Run si scriu regedit imi da eroare si scrie... Registry editing has been disabled by your administratot.

Va rog TPU ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Posibil sa fie din cauza unui virus care a compromis setarile din registri. uite aici cum sa-l reactivezi http://www.tweakandtrick.com/2011/04/enable-regedit-registry-editor.html

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi!

| IustinDiac a răspuns:

Cineva a protejat sistemul impotriva unor necunoscatori care pot produce stricaciuni. Daca ei te evalueaza corect atunci trebuie sa inveti.

| Gogu1121 a răspuns:

Din cate am patit si eu, ai un virus care probabil ti-a dezactivat si Task Manager.Eu am rezolvat-o cu un reinstall.