| Nechifor_Andrei_1998 a întrebat:

Am o problema : Cand incerc sa conectez un Samsung Galaxy Tab 2 7.0 la PC, folosind Kies imi apare mesajul care imi spune ca se conecteaza dupa care imi spune :"Acest dispozitiv nu este acceptat de Kies.Verificati daca dizpozitivul este acceptat de Kies si incercati din nou. Ce este de facut? thinking

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Samsung kies inca nu s-a actualizat pentru toate telefoanele si tabletele samsung...mai asteapta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung kies=nefolositor; iti da mesajul deoarece sa modificat versiunea android, este diferita de cea din server-ul kies