| Darky13 a întrebat:

Am o problema cu browser'urile :) imi zice asa cand intru pe : facebook, youtube, twitter, google etc. mai pe scurt unele site'uri sociala :/

: http://s30.postimg.org/ssu3upxgh/Untitled.jpg

Exact asta imi zice. :(

Ce as putea face, dau funda!

2 răspunsuri:
| lascuiulian92 a răspuns:

Am cam aceeasi problema si eu :

Această pagină web nu este disponibilă

Reîncărcați Mai mult

Daca afli ceva te rog da-mi si mie de stire big grin De la browsere nu cred ca e ca am aceeasi eroare cam la toate.

| Ammizzu a răspuns:

Am mai vazut pe cineva care a pus intrebara aceasta si avea aceeasi eroare. Si am vazut mai multi care se vaita ca au probleme. Eu sunt pe RDS si nu am probleme. Tu esti pe Romtelecom cred. Cel mai bine ar fi sa suni la ei