| besterx a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Cand il deschid apare asta http://s41.photobucket.com/......6.jpg.html
De la ce credeti ca e?

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Deschide calculatorul si verifica piesele, verifica daca sunt bagate corespunzator.

Daca e totul ok, vezi daca poti sa reinstalezi windows-ul.

| StefanKogut a răspuns:

Scrie pe ea, de la un dispozitiv de stocare care nu functioneaza corect sau care nu este instalat corect. Mai pe romaneste: ori ti-a crapat hdd-ul ori ai umblat prin comp si acym ceva nu mai este corect conectat, ori ai montat ceva gresit, ori (mai rar) ai lasta un disk in dvd/cd rom care da lucrurile peste cap intr-un mod foarte ciudat.