| hardybyt a întrebat:

am o problema cu calculatorul: daca imi descar si instalez un joc online de la game-forge, mi se blocheaza foarte tare copmuterul, se deschdie in 3 minute, am lag circa 1 minut la fiecare click. Dupa ce sterg jocul, totul revine la normal. L-am reinstalat de 3 ori pana acum insa are aceeasi probelma. Vreau un sfat, cum as putea sa il fac sa mearga?
Vreau un raspuns clar si amplu. Multumesc!

4 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Te referi la metin?laughing

| Edw08 a răspuns:

De obicei problema intervine in cazul in care HDD-ul este suprasolicitat, ori incărcat. Verifică totuşi să nu ai vreun virus.

| hardybyt explică (pentru Edw08):

Am verificat si la virus, nu stiu ce are.

| Edw08 a răspuns (pentru hardybyt):

Verifică HardDisk-ul.