| clau1257 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu.Monitorul cand il aprind isi schimba culorile(de la verde la galben apoi la albastru si etc.), dar cand aprind calculatorul nu mai are nimic imi puteti spune cum as putea rezolva problema sau macar care e problema?

Răspuns Câştigător
| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Sti ca monitorul are un buton si o luminita verde sau cum este. Apasa pe butonul ala ca un c cu gura sus si cu o liniuta asteapta 15 secunde si apasa iar.Mie mi se vedea ecranu cu verde si am facut asta si si-a revenit. Sper ca te-am ajutat si daca Da pleaseeee funda.

1 răspuns:
| Meow15 a răspuns:

şi la mine făcea aşa. vezi chestia aia albastră din spatele monitorului are două chestii ca un fel de şuruburi thinking şi le înfiletezi mai bine până se face culoarea normală. nu ştiu cum să explic :d.