| harDboy0 a întrebat:

.. am o problema cu calculatorul... puteti sa ma ajutati?
http://i069.radikal.ru/1207/98/2717b261d566.jpg uitati-va ce mi s-a facut in discul C/ eu tot sterg programe si tot se adauga... uitati-va va rog ce programe sa mai sterg ca de la aceasta imi merge calculatorul foarte greu http://i068.radikal.ru/1207/fa/1747a4f43228.jpg

Răspuns Câştigător
| AtAkUs a răspuns:

Funda plz

9 răspunsuri:
| AtAkUs a răspuns:

Iti mananca un virus memoria din c

| AtAkUs a răspuns:

N-am skipe

| AtAkUs a răspuns:

Ar trebui sa iti reinstalezi windowsul pentru a fii sigur

| Boracay a răspuns:

Salut aceeasi problema am avot-o si eu pana sa-mi dau seama ca trebuie sa dupa ce le stergi din C/ trebuie sa le stergi si din Recycle Bin happy sper ca te-am ajutat!

| harDboy0 explică (pentru Boracay):

Da la mine calculatorul de la asta merge greu se opreste sad

| harDboy0 explică (pentru Boracay):

NotaJoke dar uite acolo ce programe eu as putea sa mai sterg?

| harDboy0 explică:

Va rog ajutati-ma

| harDboy0 explică:

Dar cum sa-mi fac curatenie buna in calculator? am antivirus Avast )_)