| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul tatalui meu. Am avut ceva malware pe el, si i-am scos cu un program. Dar...problema este ca nu mai pot asculta muzica din calculator. Am un folder special intr-o alta partitie decat C. Muzica imi apare, dar cand vreau sa intru in ea, imi zice ca nu am acces. Nici WMP si nici Winamp nu reusesc dea play la ea. Fisierele sunt normale, de 5-6-10 mega o melodie, dar nu pot intra in ele pentru ca sunt corupte. Se mai poate face cv? Multumesc.

3 răspunsuri:
| florinmarius20 a răspuns:

Ce sistem de operare ruleaza? Faceti upgrade la sistemul de operare cu acelasi sistem si totul va reveni la normal.Sau instalati un alt sistem pe alta partitie si va va citi totul corect pentru ca sistemul dvs. este virusat.Clipurile nu sunt pierdute, nu le stergeti.Reveniti cu raspuns daca ati reusit.

| fulgerul a răspuns:

Reinsaleaza windows cu alt Cd.Malware este un virus fara semnatura downloadat odata cu piratarea programului.Nu exista antivirus pentru. aceasta problema.Mai incearca cu alte cd-uri de pe alte calculatoare.Malware,nl mai ai decat daca instalezi programul cu licenta.Totusi mai incearca.Bafta!

| Bimmer a răspuns:

Problema este ca am reinstalat windows-ul de 2 ori azi, si tot asa face. Nu cred ca se rezolva daca instalez in alta partitie. Posibil sa se fi corupt fisierele din cauza programului?