| clau17dia a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu contul de facebook.Mi-am facut un cond pentru haine,si dupa o saptamana,nu am mai puput intra pe el, imi cerea sa ghicesc 5 prieteni, ca si cum nu as fi eu...nu ar fi o persoana reala.Bineinteles ca nu stiam pozele cu haine ale tuturor prietenilor, si nu am mai putut intra. Apoi mi-am facut alta adresa de email si alt cont de facebook.Asta il am de 4 zile, si deja mi-a aparut si la acesta la fel ca si la celalalt.VA ROG AJUTATI-MA CA NU VREAU SA IMI MAI FAC ALTUL.

1 răspuns:
| IonutBecheru11 a răspuns:

Nu ai ce face este cineva care iti scrie contul si greseste parola de multe ori. Poate un prieten\prietena bun\a.