| Wh0Me a întrebat:

Am o problema cu firefox. eu de obicei inchid pc`ul fara sa mai inchid firefox. si cand il deschid si deschid firefox imi apar paginile pe care eram. cum fac sa numai apara lucrul acesta si sa imi apara doar google. Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Fiction a răspuns:

Trebuie sa inchizi si firefox, pentru ca, pentru pc e ca si cum s-ar fi intrerupt curentul si tu de fapt vroiai sa mai stai pe paginile alea.De aceea ti le deschide.

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Sus e un dreptunghi cu titlul paginii si cu un + in dreapta lui pe care daca apesi face o fila noua.Cand inchizi firefox inchide mai intai din X-ul acelui dreptunghi pe care este scris titlul paginii respective.

| horysk8 a răspuns:

Pai primadata inchizi firefox inainte de ai inchide PC-ul ca de aceea iti arata paginile pe care ai fost pentru ca te atentioneaza daca nu cumva vrei ca sa intri din nou pe pagina pe care ai fost si iti mai apare asa si din inca o cauza firefox sau ori ce motor de cautare pentru ca el crede ca a aparut o eroare si s-a stins calculatorul ca sa previ aceasta eroare stinge firefox inainte de inchiderea PC-ului si ca sa iti apara google trebuie sa te uiti sus la firefox si vezi ca scrie acolo in bara aia TOOLS dai pe ea si dai pe ultima casuta de jos cred si iti apare acolo un fel de link tu in loc de linkul ala scrii www.google.ro si gata :D funda? plzzz

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Pai... Ca sa nu iti mai apara paginile, inchidele inaiinte sa iesi sau daca nu le inchizi si inchizi PC asa, Cand intri ar trebuie sa iti apara ceva cu Restore the page? sau ceva genu´... Si iti apare Yes or No si tu dai Yes.