| Eastwood a întrebat:

am o problema cu internetul. Deci am internet prin Router Wirless si imi iasa din toate si spune ca nu am acces, ar putea sa m-il flodeze? Si daca ar fi un flood cum iau antiflood nu gasesc. Dau funda pentru o solutie buna!

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Solutia ar fi sa verifici daca mufa de la internet este bagata in mufa WAN din spatele routerului si sa reincerci sa te conectezi. daca nu reseteaza routerul si refa setarile wifi cu wpa2 tkip si aes cu o parola decenta si paroleaza si acesul meniul de configurare a routerului