| FelixDilanMen a întrebat:

Am o problema cu iPhone 5 S. l-am primit cadou si a fost folosit. acum nu imi lucreaza browserul (safari )_ adica lucreaza, dar nu deschide designu original al paginei ...si nu ma pot conecta la iCloud ( Adica cind intru in setarile iCloud si apas sa introduc Appple ID nu imi apare tastiera. si nu pot intra in store cind deschid imi deschide browserul cu sa rezolv dau si 3 fundite doar sa ma ajutati! ( 3 - adica mai multe intrebari )

1 răspuns:
| Gyo5 a răspuns:

Ok Deci fii atent happy Intri la setari ( ma rog la mine asa e ''am Samsung galaxy mini 2 '' si iti resetezi telefonul la setarile din fabrica big grin si nu o sa mai ai probleme : )