| Fanu23 a întrebat:

Am o problema cu samp 0.3x,deci cand il deschid imi iconita nu dau pe nici un server imi apare foarte multe errori si tot mai apar si scrie RANGE CHECK ERROR si nu stiu ce sa fac la-am reinstalat de vreo 2-3 ori ia-m schimbat si volderul si tot nu ma lasa,mentionez gta san andreas merge foarte bine daoar la sa:mp imi apare erroarea, mai pot mentiona ca am luat un sob 0.3c si eu aveam sa:mp 0.3x daca stiti ce trebuie sa faceti id meu:moruzstefan@yahoo.com multumesc anticipat dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| ThisIsBIS a răspuns:

Scoate toate modurile şi hackurile. Dacă nici atunci nu merge, dezinstalează şi SA:MP-ul, şi GTA-ul, apoi ar trebui să meargă.

| Fanu23 explică (pentru ThisIsBIS):

Nu era de la asta trebuia sa il instalez o versiune mai veche de la samp si dupa iar versiunea actuala. dar mersi de raspuns big grin

2 răspunsuri:
| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!