| alexandru2002 a întrebat:

Am o problema cu un laptop, imi apare ca sunt conectat la wifi dar cand vreau sa intru pe mozilla sau altceva online spune ca nu am net? Ce trebuie sa fac? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Inseamna ca esti conectat la router dar nu esti conectat la retea. Da un restart la router si incearca dupa sa te conectezi. Si verifica cablurile sa fie bine introduse in el. De la cine ai internet?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te asiguri ca este bine configurat router ul. Una e sa fii conectat la router si alta e sa fii conectat la net