| mihairey a întrebat:

Am o problema cu un notebook.Imi apare Dvd-rw ca cd drive si nu pot sa fac cd-uri cu nero, parca ar fi cd-rom. L-am dezinstalat si din device manager si l-am instalat din nou dar tot degeaba. Aveti vreo idee ce trebuie sa fac.Am windows Vista Ultimate Sp1.

3 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Intra in bios si vezi daca e sigur Dvd-Rw, sa nu fie DVD-rom, daca e asa.atunci nu poti face cduri deloc

| ill_9239 a răspuns:

Daca nu iti citeste dvd-uri inseamna ca nu e dvdwriter.

| mihairey explică:

Pai de 2 saptamani numai scrie dvd.Inainte imi aparea dvd-rw