| misthocarel a întrebat:

am o problema cu unitatea optica de la laptop. Nu-mi mai citeste cd-urile de nici un fel. As vrea sa imi spuneti daca se mai poate face ceva. adica sa o pot curata as vrea sa stiu daca se poate curata cu ser de la farmacie. Am inteles ca nu lasa pete. Va rog spuneti-mi cum pot sa o repara sa pot citi si scrie cd-uri si dvd-uri pe ea.

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Nu! sunt cd cleaner.nu atinge lentila cu nimic.

| misthocarel explică (pentru express11):

Mersi multwinking

| express11 a răspuns (pentru misthocarel):

Cu placere!

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Le gaseste la domo, altex, flanco, sau la cele care au produse it. daca nici atunci nu merge, se schimba la un service.bafta!

| Lykan a răspuns:

Du-te cu el la service nu te risca poate inrautatesti situatia daca chiar nu o sa mai functioneze exista un aparat care citeste cd si se conecteaza la pc prin usb

| FkThRz a răspuns:

Nu esti "autorizat" pentru a face "modificari" de genul in laptop. Incearca sa mergi cu el la un service specializat it.