| alexutzul a întrebat:

Am o problema cu windows-ul, toate iconitele de pe desktop sunt albe adica de ex: la skype nu mai este,, s"-ul acela albastru si cand intru in ceva ma intreaba cu ce sa il deschid.Ce ar trebui sa fac in afara de a reinstala windows-ul?

4 răspunsuri:
| xFlorin a răspuns:

Instaleaza windowsul alta optiune nu ai.Bafta.

| MitroAlex94 a răspuns:

NU ai ce sa faci altceva.

| Crissta99 a răspuns:

Incearca sa resetezi calculatorul de mai multe ori. Mi s-a intamplat si mie. L-am resetat si apoi a mers! Daca nu, singura solutie este sa reinstalezi Windows-ul happy. Sper ca ti-am fost de ajutor :*