| Florinyo03 a întrebat:

am o problema cu winfows 10 si wind 8.1 Imi baga tot erroare,, how to fix error" ce va de genu si mise da restart la calculator cine stie cum sa rezolv problema va rog dau funda!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Faci update!

| untu a răspuns:

Nu poti lucra cu ambele sisteme de operare, dar alege una singura! Iti recomand sa instalezi windows 7(Home Premium) si va functiona fara nici un fel de probleme! Incearca la restartare, apasa tasta F8, la,, Repair your computer" si apoi la,, Startup Repair" si apoi restarteaza!

| AnKuXor a răspuns:

Reinstalezi Windows.

| Florinyo03 explică:

Degeaba si acuma il reistalez da problema revine

| Roxin a răspuns (pentru Florinyo03):

Salut!

E reinstalare noua?
Ai formatat partita unde instalezi Windows?
Ai Windows 10 de mai mult de o luna?

| AnKuXor a răspuns (pentru Florinyo03):

Poate tu il instalezi din Windows, si nu din Boot Menu la BIOS, si asa din Windows il pune unul peste altu.Normal ca o sa-ti dea probleme.