| adrian88_9398 a întrebat:

Am o problema foarte mare sad! Va rog ajutati-ma.

Am descarcat Perfect Wordl International.

Dar.cand vreau sa deschid instalarea... spune:

The application or DLL C:\Documents and Setting\adi\My Documents\Downloads\PWI Rising Tide\ijl15. dll is not a valid
Windows image.Please check this against your installation diskette.

Asa imi zice crying! va rog di tot sufletul spuneti-mi ce sa fac crying! Va rog mult!

Dau fundita! Daca vreti imi spuneti pe mess la id-ul adrianpetrugan

Eu cred ca nu merge deoarece imi lipsteste acolo icon. ico. Ce trebuie sa fac sad

Dau funda! sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu l-ai instalat bine, poate ar trebui sa mai incerci odata.

| Ruxy_3928 a răspuns:

Nu e buna instalarea