| Sebi53 a întrebat:

Am o problema l, mi se descarca repede bateria si arata ca ce comsuma cel mai mult bateria este sistemul android.Ce ar trebui sa fac sa rezolv problema? am un s4 daca ajuta asta

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa te obisnuiesti cu ideea!

| onix33 a răspuns:

Si eu am s4 si este normal, toate smartphone-urile au problema asta. Daca te tine bateria o zi este ok, daca nu poti sa incerci sa iti iei o baterie externa de rezerva. Eu am modelul asta http://www.gadgetworld.ro/baterie-externa-5200-mah.html si sunt foarte multumita de el!