| anndylucian a întrebat:

Am o problema mare
Am facut acum 1 zi un host. Si cand incerc sa ma conectez la filezila, putty, navicat nu merge nici unu. Ami da erorr cinection netwark timeout sau ceva de genu. Si am scris tot bine(ip,username, pass)
Nu inteleg de ce nu merge.
Iam cinectat si pe aia de pe site-ul care au facut hostu dar ei au zis cs au intrat si le mergr. Mie oare dece nu ami merge?
Pls ajutatima. Daca este cineva care se pricepe la configurari si la programele astea dau gm pe srver cine ma ajuta!

1 răspuns:
| michael26iul a răspuns:

Te pot ajuta eu. Poate problema e de la tine dar daca vrei sa iti zic exact add telekimichael si sa ai instalat teamviwer 3 sau ultimu