| dummy12 a întrebat:

am o problema marge facebook foarte greu si sus unde scriu www.facebook.com la capatul chenarul sa zic asa imi apare un lacat cand dau clik pe el imi pare ceva unde scrie. security information identity:the identity of this website hes been verified by verisign trust network.
Connection:your connection to www.facebook.com is encrypted with 128-bit encryption
si dupa pot apasa close sau certificate information... nu imi pot da seama si nici nu ma pricep ma puteti ajuta sa rezolv problema :D

2 răspunsuri:
| PLAYERZ a răspuns:

Seteaza data si ora corect si da-i sincronizare la internet dupa data

| DuTsu a răspuns:

Uita-te daca ai data si ora corect setata! De exemplu asa am patit eu si aveam data pe 2008 si nu mergea nici mesenger 11 doar messenger 8 si am setat data corecta si ora si a mers! Sper ca te-am ajutat! Funda?