| Parjol12 a întrebat:

Am o problema referitoare la un calculator mai vechi, la care am incercat sa-i schimb windowsul. Am facut cum face majoritatea, am piratat windows-ul, dar nu l-am bagat intr-un CD butat. Am facut instalarea din windows-ul vechi. Problema este ca in timpul instalarii, a aparut o eroare in care spune ca lipsesc 2 fisiere, am avut optiunea sa dau skip, asa ca am facut-o. Acum cand incerc sa intru in windows imi apare o eroare "file not found" si imi da "setup abort". Am dat ok dar nu s-a intamplat decat o resetare si la final acelasi mesaj. Nu stiu cum sa intru in windows-ul vechi deoarece ma redirectioneaza, si nu ma lasa sa aleg. Ce e de facut? Dau funda pentru raspunsul care o sa ma ajute.winking

Răspuns Câştigător
| Ionut231312 a răspuns:

Incearca sa pui windows-ul pe un stick la un prieten si atunci cand iti pornesti pc-ul apasa f12/del ca sa te bage in boot, selectezi stick-ul si nu ar mai trebuii sa fie probleme.Stick-ul cu windows-ul poti sa il faci cu usb drive tool, iar windows-ul sa-l iei de pe f i l e l i s t/ t p b
Sper ca te-am ajutat

| Parjol12 explică (pentru Ionut231312):

Asta ar insemna ca trebuie sa bootez stick-ul?

| Ionut231312 a răspuns (pentru Parjol12):

Da