| DailySmoker a întrebat:

Am o problema. Tocmai mi-am instalat GTA SAN ANDREAS si cand intru in el nu imi mai merge clicku de la mouse pur si simplu nu-l pot folosi. il apas si nu imi executa nicio comanda. Are careva idee dc se intampla asta? FUNDA la raspunsul folositor happy

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vezi ca si san-andreas are un update(macar 1 la viata lui). Cautal pe net si instaleazal.

| Ady_Adrian_1996 a răspuns:

Incearca sa il downloadezi de pe http://thepiratebay.se/ daca nu merge schimba crack!;)