| Th3Public3N3MY a întrebat:

Am o problema urgentaaa! Mi-am instalat avira premium security suite si nu imi mai merge netul? Oare de ce? Un raspuns rapid plzz am nevoie urgent de net... Funda! Promit

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uita-te daca ai internet! Ai dezinstalat antivirusul vechi? Internetul nu are legatura cu antivirusul! Ce-ti apare cand intri pe o pagina? Ce browser folosesti?

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Nu merge pentru ca ai Firewall activat. Dezactiveaza-l si totul va fi bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma scuzi, dar fara net cum ai pus aceasta intrebare pe site?laughingDin curiozitate intreb si eu.Ah si ca raspuns:Nu cred ca sunt in stare de a raspunde la aceasta intrebare! Scuze happy

| 34588773 a răspuns:

Ma-ndoiesc sa fie de la antivirus dar totusi dezactiveaza-l si daca tot nu merge net-ul incearca sa-l dezinstalezi de la control panel si trebuie sa mearga dar daca tot nu merge inseamna ca este de le net, fa-i o alta conexiune de la start...

| unknownn a răspuns:

Dezinstaleaza-l,s-ar putea sa fie virus sau cine stie ce fisier detecteaza el din windows ca virus...eu cand va spuneam ca nu e bine sa folosesti antivirus ca merge mai greu pc-ul si nici nu ai nevoie de el(mai bine folosesti VirtualBox si numai downloadezi toate prostiile de pe net) voi Batman, Batman.