| UchihaShisui88 a întrebat:

am postat la mine pe timeline liceul la care invat,si imi apare pe timeline Studied at... dar majoritatea persoanelor care studiaza undeva scrie Went to...
Cum as putea sa modific sa imi apara si mie Went to... stiu ca trebuie sa dau la edit si sa modific, ma intreaba : Where have tou worked?
Where did you go to university?
Where did you go to secondary school?
Unde si cum ar trebui sa edititez si sa modific ca am incercat si tot Studied at... Fundaa happy :*!

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Pai in mod normal, la secondary school, dar atata timp cat tu n-ai terminat liceul, o sa te-ntrebe acolo din ce an pana in ce an si o sa iti apara ''goes'', nu ''went''. Went=mergeai, goes= inca mai mergi. happy Acum depinde si de anul in care ai terminat, daca il pui inainte de prezent, o sa-ti apara ''went''. E logic.