| Anonim2132 a întrebat:

Salut TPU
Am primit pe facebook o notificare care defapt e un virus
Cum scap de el?
Dau fundaa

3 răspunsuri:
| BJK1903 a răspuns:

Cel mai bine fa-ti alt cont de facebook. S-ar putea ca acel virus sa iti citeasca mesajele si sa umble pe contul tau. Sterge contul asta care a fost virusat de tot si fa-ti altul. happy Numai bine happy

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Si eu am pățit si a trebuit sa mi fac alt cont.

| Anonima111111111111 a răspuns:

Mda..si eu am fost curioasa sa vad in ce comentariu m-a mentionat o tipa si m-a trimis pe alt site. Acum nici nu stiu daca sa sterg contul sau nu.mi-am schimbat parola si am umblat pe la setari si a disparut notificarea in care imi scria ca sunt mentionata intr-un comentariu..acum nu stiu daca sa sterg contul sau sa il las asa thinking :/