| RobyAlex a întrebat:

am probleme la masina de spalat si ma intrebam daca puteti sa ma ajutati. Totul merge ok pana cand trebuie sa scoata apa afara pompa de evacuare merge bine dar dupa ce scoate apa afara merge iar 20 -25 secunde se mai opreste 10 secunde dupa iar incepe si merge in goluri.

1 răspuns:
| adyiSAMP a răspuns:

Vezi ca are in fata jos un dop... care se desface prin filet desfal si sigur o sa fie ceva acolo gen gunoi. (ai avut ceva in haine ce a iesit si nu a putut sa scoata pe furtun si ramane acolo ) dar te anunt cand o sa desfaci ala o sa curga toata apa din masina de spalat pe jos. BAFTA