| LIONS a întrebat:

cand descarc ceva dupa mozilla imi ramane defiecare data la 99% si dupa internet explorer la fel de ce ore? Dau fundia

Răspuns Câştigător
| Leatherleader a răspuns:

Se poate sa ai un virus, sau face asa din cauza windowsului! Iti recomand sa scanezi pc-ul (pentru virusii cu Avast, iar pentru malware, spyware cu malwarebytes anti-malware) daca problema persista schimati Windosul!

| LIONS explică (pentru Leatherleader):

Sa rezolvat mi-am schimbat windowsu, aveam un virus in pc si de aia nu mergea.

| Leatherleader a răspuns (pentru LIONS):

Ma bucur!winking

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

E din cauza unui virus. incearca sa downloadezi de pe alt calculator http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Malwarebytes-Anti-Malware.shtml sa-l instalezi sa faci o scanare.

| georgeta27 a răspuns:

Incearca sa instalezi opera